DEGRA - Hydraulic Winch - DHW34-100-85-24-ZPN
POA
Product category / Group
Work boats / barges
Brand / model
Mnftr year
2020
Condition
New/unused,Rental possibility
Location
Numansdorp
Country
Netherlands
General grade
1
Mascus ID
92E74EF1
DETAILS
Internal stock no.
1038
Certificates
CE
Attachments
SPECIFICATIES Capaciteit Max. trekkracht 1e laag 100 kN 185 bar Max. houdkracht 150 kN Max. haalsnelheid 1e laag 10 m/min 80 L/min Draadberging Draaddiameter 24 mm Max. draadberging 85 m Drum buitendiameter 616 mm Drum binnendiameter 400 mm Drum lengte 510 mm Technische details Tandwielkast KC24 i=37,5 Afmetingen Lengte 771 mm Breedte 708 mm Hoogte 646 mm Gewicht excl. draad 548 kg